Promocje
GLUKO FARM 60 VCAPS
GLUKO FARM 60 VCAPS
27,00 zł 23,00 zł
szt.
ALLERGO FARM 60 VCAPS
ALLERGO FARM 60 VCAPS
39,00 zł 33,00 zł
szt.
Olej Sacha Inchi zimnotłoczony 200ml
Olej Sacha Inchi zimnotłoczony 200ml
57,90 zł 35,00 zł
szt.
Zeolit Klinoptylolit 400 g Natvita
Zeolit Klinoptylolit 400 g Natvita
35,00 zł 29,00 zł
szt.
Fin Mycelcaps - Ekstrakt AHCC
Fin Mycelcaps - Ekstrakt AHCC
348,00 zł 340,00 zł
szt.
Olejek fiołkowy 50ml
Olejek fiołkowy 50ml
69,90 zł 66,41 zł
szt.
DEZODORANT RÓŻANO-SZAŁWIOWY 50ml
DEZODORANT RÓŻANO-SZAŁWIOWY 50ml
49,90 zł 47,41 zł
szt.
 Mniszek lekarski kaps.
Mniszek lekarski kaps.
31,50 zł 29,93 zł
szt.
GrinTuss PoliActiv herbata  na kaszel
GrinTuss PoliActiv herbata na kaszel
19,90 zł 18,91 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Szungit szlachetny (Edel shungit) - frakcja do 3 g - opakowanie 20g

Szungit-szlachetny-do-5g.jpg
  • nowość
Dostępność: Dostępny
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Rosja
Kod produktu: EE54-72313

Opis

Szungit szlachetny (Edel shungit) - frakcja do 3 g - opakowanie 20g

Opis

Szungit szlachetny (Edel Schungit) to najwyższej jakości szungit wydobywany ręcznie.

Szungit szlachetny lub w klasyfikacji naukowej - Szungit „I”, jest bardzo rzadkim kamieniem w kolorze czarnym, ze szklanym połyskiem.

Różni się od innych rodzajów szungitu wysoką zawartością węgla (95%) i fulerenów. Pod względem swoich właściwości szungit szlachetny jest najskuteczniejszy ze wszystkich znanych rodzajów szungitu.

Właściwości szungitu to nie reklama i ściemaDowodem są liczne badania szungitu. Wysoki zakres użytecznych właściwości tego unikalnego naturalnego minerału - sorpcja, działanie bakteriobójcze, katalityczne, redukujące, a także jego unikalny skład i obecność naturalnych fulerenów w szungicie, umożliwiły stosowanie szungitu w różnych gałęziach nauki, przemysłu i medycyny do tworzenia na jego podstawie najbardziej różnorodnych materiałów z nanocząsteczkami.

Woda nasycona szungitem staje się nie tylko czystą wodą pitną, ale także molekularnym koloidalnym roztworem uwodnionych fulerenów, o wielofunkcyjnym działaniu na organizm.

Sorpcja, katalityczne i redukujące właściwości szungitu przyczyniły się do jego zastosowania w uzdatnianiu wody i uzdatnianiu wody do oczyszczania ścieków z wielu substancji nieorganicznych i organicznych (metali ciężkich, amoniaku, związków chloroorganicznych, produktów naftowych, pestycydów, fenoli, środków powierzchniowo czynnych itp.).

Szungit absorbuje na swojej powierzchni do 95% zanieczyszczeń, w tym chloroorganicznych, fenoli, dioksyn, metali ciężkich, radionuklidów itp.

W eksperymentach modelowych wykazano, że w wodzie zawierającej metale ciężkie (miedź, kadm, rtęć, ołów), bor, fenol i benzen w dużych stężeniach, po obróbce szungitem zawartość tych zanieczyszczeń spada poniżej poziomów ustalonych w dokumentach regulacyjnych .

Szungit szlachetny nawet zewnętrznie różni się od swojego odpowiednika. Jego krawędzie błyszczą jak szkło, w ogóle się nie brudzi, a dzięki wysokiej zawartości węgla jest bardzo lekki.

Szungit szlachetny jest często używany do wyrobu i noszenia amuletów i zawieszek. Głównym celem jest harmonizacja biopola. Możesz po prostu nosić w kieszeni jeden kamień elitarnego szungitu, który jest również bardzo skuteczny.

Jak stosować szungit szlachetny:


Szungit szlachetny płukamy pod biężącą wodą i  umieszczamy w pojemniku (najlepiej szklanym) z wodą (1,5 litra/20g), należy odczekać co najmnien 24 godziny. Potem można korzystać z wody.

Pijemy 1-2 szklanki dziennie profilaktycznie.

Ilość wody jaką zużyjemy w ciągu dnia uzupełniamy nocą i pozostawiamy taką ilość wody, aby jej lustro znajdowało się kilka centymetrów nad powierzchnią szungitu.

Czas użytkowania szungitu szlachetnego - 12-24 miesiące, w zależności od intensywności

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl